603 411 004

Zavolejte nám 603 411 004 ve všední dny 9–17h

E-Shop

Estetica nabízí optimální obchodní platformu pro prodej na internetu. Řešení zahrnuje e-shop s originálním designem, přehledným nákupním procesem a správu s plnou kontrolou e-shopu včetně podpory komunikace se srovnávači zboží Heureka, Zboží a Google Nákupy.

Cena funkčního e-shopu již od 35 000 Kč

Řešení e-shopu

Každé řešení má vlastní atraktivní grafickou podobu s variantou pro mobilní zařízení. Podoba i funkčnost se přizpůsobují nabízenému sortimentu obchodu.  Využít lze řešení v rozsahu potřebném pro potřeby daného obchodníka. Jako základ vyžíváme řešení PrestaShop, které personifikujeme a případně i rozšiřujeme o specifické funkčnost i jako konfigurátory nebo exporty a importy s účeními či skladovými systémy.

Varianty obchodního sortimentu

S produkty lze pracovat v různých variantách – barvy, velikosti, různé objemy či hmotnosti. Varianty jsou předávány zbožovým srovnávačům jako samostatné produkty spojované do skupin.

Zbožové srovnávače

V neposlední řadě mezi přednosti správy patří rozsáhla podpora a správa dat pro propojení se srovnávači zboží Heureka, Zboží, Google nákupy a dalšími pro co nejsnazší a nerozsáhlejší párování zboží, ale i správu nabídek cen za proklik.

Konfigurátory zboží a rozšíření

Obchod lze rozšiřovat o specifické nástroje jako konfigurátory zboží, vlastí výběr variant a další dle konkrétních potřeb.

Propojení s externími systémy

Data produktů a objednávek lze propojovat s účetními či skladovými systémy.

od 35 000 Kč

ZOBRAZIT POKRAČOVÁNÍ TEXTU ZAVŘÍT TEXT

Máte dotaz? Neváhejte se zeptat!

S odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.